top of page

Svadobné torty

Bez svadobnej torty si asi nevieme žiadnu svadbu predstaviť. Je to jeden zo symbolov svadobnej hostiny. Ak chcete, aby tá Vaša torta bola nezabudnuteľná či už chuťou alebo dizajnom, zverte Vašu svadobnú tortu do našich rúk. 

Pripravíme Vám svadobnú tortu, na ktorú budete Vy aj Vaši svadobní hostia spomínať ešte dlho . 

Ak si zvolíte viac poschodovú svadobnú tortu, každé z poschodí môže mať inú príchuť, alebo môže byť príchuť rovnaká pre celú tortu. 

Dizajn môžeme prispôsobiť svadobnej výzdobe a interiéru miesta, kde Váš veľký deň bude prebiehať.

Pre inšpiráciu si prezrite našu galériu svadobných tort, avšak radi privítame Vaše nápady a návrhy .

Svadobné výslužky

Ak hľadáte niečo iné ako klasické svadobné výslužky, radi Vám s tým pomôžeme. Vybrať si môžete z veľkostí našich ochutnávkových krabičiek, ak by ste chceli niečo iné , môžete si zadať počet koláčikov alebo konkrétne druhy ktoré by mal krabička obsahovať a vyskladáme výslužky presne podľa Vašich predstáv. Alebo si stanovíte rozpočet na výslužky a ich potrebný počet a my Vám spravíme návrh. Pri výslužkách staviame na kvalitu , hostia síce dostanú menšie množstvo , ale kvalitných koláčikov z ktorých ale budú mať úplne iný zážitok ako pri klasických výslužkách . Všetky detaily si doriešime presne podľa Vašich predstáv.

Candy bary

Plánujete oslavu/svadbu a radi by ste svojich hostí potešili koláčikmi z našej dielne?
Radi Vám na takúto dôležitú udalosť napečieme. Množstvo a cena záleží od viacerých okolností. Či už chcete mať na oslave/svadbe len naše koláčiky, alebo budú ako doplnenie ku klasickým koláčom, prípadne budete mať v sále samostatne vyčlenený stolík na tzv. candy bar. Môžete si vybrať konkrétne druhy , prípadne si zadať sumu a podľa nej Vám spravíme návrh. S výberom Vám samozrejme rada pomôžem.

bottom of page